Kjøpe SN65LVDS109DBTR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, Multiplexer |
| Leverandør Enhetspakke: | 38-TSSOP |
| Signalkondisjonering: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Produksjon: | LVDS |
| Andre navn: | 296-28301-2 SN65LVDS109DBTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 1 x 2:8 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens varenummer: | SN65LVDS109DBTR |
| Input: | LVDS |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, Multiplexer 1 x 2:8 Channel 400Mbps 38-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC MULTIPLEXER 1CH 38TSSOP |
| Forsinkelsestid: | 2.8ns |
| Datahastighet (maks): | 400Mbps |
| Strøm - Forsyning: | 46mA |
| Kapasitans - Input: | 5pF |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |