Kjøpe SN65LVDS84AQDGG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-TSSOP |
| Serie: | FlatLink™ |
| protokoll: | LVDS |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andre navn: | 296-9747-5 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall drivere / mottakere: | 4/0 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN65LVDS84AQDGG |
| Utvidet beskrivelse: | 4/0 Driver LVDS 48-TSSOP |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC FLATLINK TRANSMITTER 48-TSSOP |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |