Kjøpe SN65LVDT388ADBT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 38-TSSOP |
| Serie: | 65LVDT |
| protokoll: | LVDS |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andre navn: | 296-6899-5 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 0/8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN65LVDT388ADBT |
| Utvidet beskrivelse: | 0/8 Receiver LVDS 38-TSSOP |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC OCTAL LVDS RECEIVER 38-TSSOP |
| Datahastighet: | 200Mbps |
| Email: | [email protected] |