Kjøpe SN74ACT1073DWG4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Forsyningsspenningen: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 20-SOIC |
| Serie: | 74ACT |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall bit: | 16 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74ACT1073DWG4 |
| Logikk Type: | Bus Termination Array |
| Utvidet beskrivelse: | Bus Termination Array IC 20-SOIC |
| Beskrivelse: | IC BUS TERMINATION ARRAY 20SOIC |
| Email: | [email protected] |