Kjøpe SN74ACT3632-15PQG4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 132-BQFP (24.54x24.54) |
| Serie: | 74ACT |
| Retransmit Capability: | No |
| Programmerbar flaggstøtte: | Yes |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 132-BQFP Bumpered |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Minnestørrelse: | 36K (512 x 36 x 2) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74ACT3632-15PQG4 |
| Funksjon: | Synchronous |
| FWFT-støtte: | No |
| Ekspansjonstype: | Width |
| Beskrivelse: | IC CLOCKED BI-DIR FIFO 132-QFP |
| Datahastighet: | 66.7MHz |
| Strøm - Forsyning (Maks): | 400µA |
| Buss Retningsmessig: | Bi-Directional |
| Tilgangstid: | 11ns |
| Email: | [email protected] |