Kjøpe SN74AUP1G97DCKR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 0.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | SC-70-6 |
| Serie: | 74AUP |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Utgangstype: | Single-Ended |
| Andre navn: | 296-19086-2 SN74AUP1G97DCKRG4 SN74AUP1G97DCKRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall innganger: | 3 |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74AUP1G97DCKR |
| Logikk Type: | Configurable Multiple Function |
| Utvidet beskrivelse: | Configurable Multiple Function Configurable 1 Circuit 3 Input SC-70-6 |
| Beskrivelse: | IC CONFIG MULT-FUNC GATE SC70-6 |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 4mA, 4mA |
| Email: | [email protected] |