Kjøpe SN74LV123ANSR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SO |
| Serie: | 74LV |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| Forplantningsforsinkelse: | 13ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Andre navn: | 296-46201-2 SN74LV123ANSR-ND SN74LV123ANSRE4 SN74LV123ANSRE4-ND SN74LV123ANSRG4 SN74LV123ANSRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74LV123ANSR |
| Logikk Type: | Monostable |
| Uavhengige kretser: | 2 |
| Utvidet beskrivelse: | Monostable Multivibrator 16-SO |
| Beskrivelse: | IC DUAL RETRIG MULTIVIB 16SO |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |