Kjøpe SN74V225-20PAG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 64-TQFP (10x10) |
| Serie: | 74V |
| Retransmit Capability: | No |
| Programmerbar flaggstøtte: | Yes |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 64-TQFP |
| Andre navn: | 296-9900 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Minnestørrelse: | 18K (1K x 18) |
| Produsentens varenummer: | SN74V225-20PAG |
| Ekspansjonstype: | Depth, Width |
| Beskrivelse: | IC SYNC FIFO MEM 1024X18 64-TQFP |
| Datahastighet: | 50MHz |
| Strøm - Forsyning (Maks): | 35mA |