Kjøpe SN74V263-10PZA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 80-LQFP (14x14) |
| Serie: | 74V |
| Retransmit Capability: | Yes |
| Programmerbar flaggstøtte: | Yes |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 80-LQFP |
| Andre navn: | 296-12477 SN74V26310PZA |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Minnestørrelse: | 144K (8K x 18)(16K x 9) |
| Produsentens varenummer: | SN74V263-10PZA |
| Funksjon: | Synchronous |
| FWFT-støtte: | Yes |
| Ekspansjonstype: | Depth, Width |
| Beskrivelse: | IC SYNC FIFO 8KX18 80QFP |
| Datahastighet: | 100MHz |
| Strøm - Forsyning (Maks): | 35mA |
| Buss Retningsmessig: | Uni-Directional |
| Tilgangstid: | 6.5ns |
| Email: | [email protected] |