Kjøpe SN74V273-6PZA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 80-LQFP (14x14) |
| Serie: | 74V |
| Retransmit Capability: | Yes |
| Programmerbar flaggstøtte: | Yes |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 80-LQFP |
| Andre navn: | 296-12483 SN74V2736PZA |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Minnestørrelse: | 288K (16K x 18)(32K x 9) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN74V273-6PZA |
| Ekspansjonstype: | Depth, Width |
| Beskrivelse: | IC SYNC FIFO 16KX18 80QFP |
| Datahastighet: | 166MHz |
| Strøm - Forsyning (Maks): | 35mA |