Kjøpe SN75LVDS84ADGGRG4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-TSSOP |
| Serie: | FlatLink™ |
| protokoll: | LVDS |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall drivere / mottakere: | 4/0 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SN75LVDS84ADGGRG4 |
| Utvidet beskrivelse: | 4/0 Driver LVDS 48-TSSOP |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC FLATLINK(TM) XMITTER 48-TSSOP |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |