Kjøpe SRF0703-6R8M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±20% |
|---|---|
| Test induktans - koblet i serie: | 27.2µH |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRF0703 |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRF0703-6R8MDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall ruller: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRF0703-6R8M |
| Induktans - koblet i parallell: | 6.8µH |
| Høyde: | 0.142" (3.60mm) |
| Utvidet beskrivelse: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 65.8 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beskrivelse: | INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD |
| DC-motstand (DCR) - Serie: | 285 mOhm Max |
| DC-motstand (DCR) - Parallell: | 65.8 mOhm Max |
| Nåværende Saturation - Series: | 1.56A |
| Nåværende Metning - Parallell: | 3.12A |
| Nåværende vurdering - Serie: | 1.28A |
| Nåværende vurdering - Parallelt: | 2.55A |
| Email: | [email protected] |