Kjøpe SRF0905A-471Y med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 80V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.362" L x 0.236" W (9.20mm x 6.00mm) |
| Serie: | SRF0905A |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Andre navn: | SRF0905A-471YDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Antall linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRF0905A-471Y |
| Induktans @ Frekvens: | 470µH @ 100kHz |
| Impedans @ Frekvens: | 1 kOhm @ 2MHz |
| Høyde (maks): | 0.248" (6.30mm) |
| Filter Type: | Signal Line |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 470µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhm @ 2MHz 1.1A DCR 140 mOhm |
| Beskrivelse: | CMC 470UH 1.1A 2LN SMD AEC-Q200 |
| DC-motstand (DCR) (maks): | 140 mOhm |
| Nåværende vurdering (Maks): | 1.1A |