Kjøpe SRN2010TA-180M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | SRN2010TA |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 16 @ 1MHz |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 0806 (2016 Metric) |
| Andre navn: | SRN2010TA-180MDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRN2010TA-180M |
| induktans: | 18µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.039" (1.00mm) |
| Frekvens - Test: | 1MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 35MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 18µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 1.8 Ohm 0806 (2016 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 18UH 340MA 1.8 OHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 1.8 Ohm |
| Nåværende vurdering: | 340mA |
| Nåværende - Metning: | 400mA |