Kjøpe SRP1038A-5R6M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRP1038A |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 20 @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Carbonyl Powder |
| Produsentens Standard Lead Time: | 19 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRP1038A-5R6M |
| induktans: | 5.6µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.157" (4.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 15MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 9A 19.3 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 5.6UH 9A 19.3 MOHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 19.3 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 9A |
| Nåværende - Metning: | 14A |