Kjøpe SRR0906-822KL med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.374" W (10.00mm x 9.50mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR0906 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 100 @ 252kHz |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 8-SMD |
| Andre navn: | SRR0906-822KLDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRR0906-822KL |
| induktans: | 8.2mH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.248" (6.30mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 800kHz |
| Utvidet beskrivelse: | 8.2mH Shielded Wirewound Inductor 80mA 31 Ohm Max 8-SMD |
| Beskrivelse: | FIXED IND 8.2MH 80MA 31 OHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 31 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 80mA |
| Nåværende - Metning: | 90mA |