Kjøpe SRR1005-391K med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±10% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR1005 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 25 @ 796kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRR1005-391K-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 22 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRR1005-391K |
| induktans: | 390µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.205" (5.20mm) |
| Frekvens - Test: | 1kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 4.2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 390µH Shielded Wirewound Inductor 330mA 1.4 Ohm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 390UH 330MA 1.4 OHM |
| DC-motstand (DCR): | 1.4 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 330mA |
| Nåværende - Metning: | 450mA |