Kjøpe SRR1260A-2R4Y med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Toleranse: | ±30% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR1260A |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 18 @ 7.96MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRR1260A-2R4Y-ND SRR1260A-2R4YTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | SRR1260A-2R4Y |
| induktans: | 2.4µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.256" (6.50mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 63.8MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 2.4µH Shielded Inductor 7.8A 11.5 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 2.4UH 7.8A 11.5 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 11.5 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 7.8A |
| Nåværende - Metning: | 8A |