Kjøpe SRR4018-470Y med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±30% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRR4018 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 8 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1919 (4848 Metric) |
| Andre navn: | SRR4018-470Y-ND SRR4018470Y |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRR4018-470Y |
| induktans: | 47µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 20MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 47µH Shielded Wirewound Inductor 620mA 600 mOhm Max 1919 (4848 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 47UH 620MA 600 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 600 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 620mA |
| Nåværende - Metning: | 450mA |
| Email: | [email protected] |