Kjøpe SRU1048A-221Y med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±30% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRU1048A |
| rangeringer: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 20 @ 796kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRU1048A-221Y-ND SRU1048A-221YTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRU1048A-221Y |
| induktans: | 220µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.201" (5.10mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 4MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 220µH Shielded Wirewound Inductor 800mA 455 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 220UH 800MA 455 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 455 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 800mA |
| Nåværende - Metning: | 700mA |
| Email: | [email protected] |