Kjøpe SRU1063-4R7Y med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±30% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRU1063 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 11 @ 7.96MHz |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRU1063-4R7YDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRU1063-4R7Y |
| induktans: | 4.7µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.268" (6.80mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 30MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 5.5A 14 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 4.7UH 5.5A 14 MOHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 14 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 5.5A |
| Nåværende - Metning: | 5.7A |
| Email: | [email protected] |