Kjøpe SRU3017-220Y med BYCHPS
|---|---|
| Toleranse: | ±30% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRU3017 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 20 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Andre navn: | SRU3017-220Y-ND SRU3017-220YTR SRU3017220Y |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRU3017-220Y |
| induktans: | 22µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 30MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 22µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 250 mOhm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 22UH 600MA 250 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 250 mOhm |
| Nåværende vurdering: | 600mA |
| Nåværende - Metning: | 300mA |