Kjøpe SRU3017-330Y med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±30% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm) |
| skjerming: | Shielded |
| Serie: | SRU3017 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 20 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | Ferrite |
| Produsentens Standard Lead Time: | 20 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SRU3017-330Y |
| induktans: | 33µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.079" (2.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 20MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 470mA 430 mOhm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 33UH 470MA 430 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 430 mOhm |
| Nåværende vurdering: | 470mA |
| Nåværende - Metning: | 250mA |