Kjøpe STD10PF06T4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 4V @ 250µA |
| Leverandør Enhetspakke: | D-Pak |
| Serie: | STripFET™ II |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 200 mOhm @ 5A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 40W (Tc) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andre navn: | 497-2456-2 |
| Driftstemperatur: | 175°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | STD10PF06T4 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 850pF @ 25V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 21nC @ 10V |
| FET Type: | P-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | P-Channel 60V 10A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount D-Pak |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 60V |
| Beskrivelse: | MOSFET P-CH 60V 10A DPAK |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 10A (Tc) |