Kjøpe STMPE1600QTR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-QFN |
| Serie: | Xpander Logic™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Open Drain |
| Andre navn: | 497-10665-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall I / O: | 16 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STMPE1600QTR |
| Avbryt Output: | Yes |
| Interface: | I²C |
| Egenskaper: | POR |
| Utvidet beskrivelse: | I/O Expander 16 I²C 24-QFN |
| Beskrivelse: | IC EXPANDER 16BIT 24QFN |
| Nåværende - Utgangskilde / Sink: | 4mA |
| Klokkefrekvens: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |