Kjøpe STOD1812PUR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 10-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | 497-6839-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STOD1812PUR |
| Interface: | - |
| Skjermtype: | PMOLED |
| Tall eller tegn: | - |
| Beskrivelse: | IC PWR SUPPLY PMOLED 10-DFN |
| Strøm - Forsyning: | 1.3mA |
| konfigurasjon: | Display Matrix |
| Email: | [email protected] |