Kjøpe STP3N150 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (maks): | ±30V |
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-220AB |
| Serie: | PowerMESH™ |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 9 Ohm @ 1.3A, 10V |
| Strømdissipasjon (maks): | 140W (Tc) |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-220-3 |
| Andre navn: | 497-6327-5 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STP3N150 |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 939pF @ 25V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | 29.3nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET-funksjonen: | - |
| Utvidet beskrivelse: | N-Channel 1500V (1.5kV) 2.5A (Tc) 140W (Tc) Through Hole TO-220AB |
| Drivspenning (Maks. Rds På, Min Rds På): | 10V |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 1500V (1.5kV) |
| Beskrivelse: | MOSFET N-CH 1500V 2.5A TO-220 |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 2.5A (Tc) |
| Email: | [email protected] |