Kjøpe STR-A6079M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 8.1 V ~ 32 V |
|---|---|
| Spenning - Start opp: | 15.3V |
| Spenning - Fordeling: | 800V |
| topologi: | Flyback |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-DIP |
| Serie: | STR-A6000 |
| Strøm (Watts): | 13W |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Output Isolation: | Isolated |
| Andre navn: | STR-A6079M DK STRA6079M |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 125°C (TA) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | STR-A6079M |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens - Bytte: | 67kHz |
| Feilbeskyttelse: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Utvidet beskrivelse: | Converter Offline Flyback Topology 67kHz 8-DIP |
| Driftssyklus: | 83% |
| Beskrivelse: | IC REG PWM CONV AC/DC 8-DIP |
| Kontrollfunksjoner: | - |
| Email: | [email protected] |