Kjøpe STTH30L06G-TR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.55V @ 30A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 600V |
| Leverandør Enhetspakke: | D2PAK |
| Hastighet: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 90ns |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andre navn: | 497-6090-6 |
| Driftstemperatur - Kobling: | 175°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | STTH30L06G-TR |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Standard 600V 30A Surface Mount D2PAK |
| Diodetype: | Standard |
| Beskrivelse: | DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 25µA @ 600V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 30A |