Kjøpe SY89851UMG med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Translator |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-MLF® (3x3) |
| Serie: | Precision Edge® |
| Forhold - Input: Output: | 1:2 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-VFQFN Exposed Pad, 16-MLF® |
| Produksjon: | LVPECL |
| Andre navn: | 576-2098-5 SY89851UMG-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | SY89851UMG |
| Input: | CML, LVDS, PECL |
| Frekvens - Maks: | 4GHz |
| Utvidet beskrivelse: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Translator IC 4GHz 16-VFQFN Exposed Pad, 16-MLF® |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK BUFFER 1:2 4GHZ 16MLF |
| Email: | [email protected] |