Kjøpe T1210-2R2G med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±2% |
| Leverandør Enhetspakke: | 1210 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | T1210 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 45 @ 50MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1210 (3225 Metric) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | T1210-2R2G |
| induktans: | 2.2µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.094" (2.40mm) |
| Frekvens - Test: | 7.96MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 170MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 3.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 2.2UH 270MA 3.8 OHM |
| DC-motstand (DCR): | 3.8 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 270mA |