Kjøpe T627102554DN med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - På tilstand (Vtm) (Maks): | 1.85V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 1000V |
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 3V |
| Leverandør Enhetspakke: | T62 |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-200AA, A-PUK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Stud Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | T627102554DN |
| Utvidet beskrivelse: | SCR 1000V 400A Standard Recovery Stud Mount T62 |
| Beskrivelse: | SCR FAST SW 1000V 250A TO200AB |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 400A |
| Nåværende - På Stat (Det (AV)) (Maks): | 250A |
| Nåværende - Off State (Maks): | 25mA |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 4500A @ 60Hz |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 150mA |