Kjøpe T7H8145504DN med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | - |
|---|---|
| Struktur: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | - |
| Pakke / tilfelle: | - |
| Driftstemperatur: | - |
| Antall SCR, Diodes: | - |
| Monteringstype: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | T7H8145504DN |
| Utvidet beskrivelse: | SCR Module |
| Beskrivelse: | SCR PHASE CTRL MOD 550A 1400V |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | - |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | - |