Kjøpe TA810PW820RJ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±50ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | Powerchip® |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm) |
| Serie: | Power Chip® TA |
| Motstand (ohm): | 820 |
| Strøm (Watts): | 10W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 180°C |
| Antall oppsigelser: | 4 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TA810PW820RJ |
| Høyde - sittende (maks): | 1.020" (25.91mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 820 Ohm ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film |
| Beskrivelse: | RES 820 OHM 10W 5% RADIAL |