Kjøpe TAP600K5R0E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±10% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±150ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) |
| Serie: | TAP600 |
| Motstand (ohm): | 5 |
| Strøm (Watts): | 600W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Box |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TAP600K5R0E |
| Lead Style: | M5 Threaded |
| Høyde - sittende (maks): | 1.280" (32.50mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 5 OHM 10% 600W |