Kjøpe TISP4145H3LMFR-S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - på stat: | 3V |
|---|---|
| Spenning - Off State: | 120V |
| Spenning - Breakover: | 145V |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) (Formed Leads) |
| Antall elementer: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | TISP4145H3LMFR-S |
| Beskrivelse: | PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL |
| Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs): | 300A |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 65pF |