Kjøpe TISP4145J1BJR-S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 120V |
|---|---|
| Spenning - Breakover: | 145V |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AA, SMB |
| Andre navn: | TISP4145J1BJR-S-ND TISP4145J1BJR-STR TISP4145J1BJRS |
| Antall elementer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | TISP4145J1BJR-S |
| Beskrivelse: | PROTECTOR SINGLE BIDIRECTIONAL |
| Strøm - Peak Pulse (8 / 20μs): | 800A |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 200A |
| Nåværende - Hold (Ih): | 20mA |
| kapasitans: | 120pF |