Kjøpe TL88K7K50E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±10% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±250ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm) |
| Serie: | TL |
| Motstand (ohm): | 7.5k |
| Strøm (Watts): | 114W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Modular |
| Andre navn: | OHTL88K7K50E OHTL88K7K50E-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens varenummer: | TL88K7K50E |
| Lead Style: | Quick Connects, 0.250" (6.35mm) |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 7.5K OHM 10% 114W |