Kjøpe TO1608-470M med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | - |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | TO1608 |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | TO1608-470M |
| induktans: | 47µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.115" (2.92mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 14MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 47µH Unshielded Inductor 400mA 860 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 47UH 400MA 860 MOHM |
| DC-motstand (DCR): | 860 mOhm Max |
| Nåværende vurdering: | 400mA |