Kjøpe TV30C120J-G med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 12V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 19.9V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 13.3V |
| Enveis kanaler: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-214AB, (SMC) |
| Serie: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 3000W (3kW) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AB, SMC |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | TV30C120J-G |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMC |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 150.75A |