Kjøpe TV50C200J-G med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 20V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 32.4V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 22.2V |
| Enveis kanaler: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-214AB, (SMC) |
| Serie: | - |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 3000W (3kW) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | DO-214AB, SMC |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | TV50C200J-G |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 155.86A |