Kjøpe TWW5J43R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±350ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | Radial Lead |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) |
| Serie: | TWW |
| Motstand (ohm): | 43 |
| Strøm (Watts): | 5W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | TWW5J43R |
| Høyde - sittende (maks): | 1.024" (26.00mm) |
| Egenskaper: | Flame Proof, Safety |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 43 Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound |
| Beskrivelse: | RES 43 OHM 5W 5% RADIAL |