Kjøpe UA78L15ACPKG3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 15V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 17.5 V ~ 30 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 1.7V @ 40mA |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-89-3 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-243AA |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UA78L15ACPKG3 |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 15V 100mA SOT-89-3 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 15V 0.1A SOT89-3 |
| Strøm - Utgang: | 100mA |