Kjøpe UAL10-250RF8 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±20ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.752" L x 0.799" W (19.10mm x 20.30mm) |
| Serie: | UAL |
| Motstand (ohm): | 250 |
| Strøm (Watts): | 10W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Andre navn: | 696-1429 UAL-10-250F UAL-10-250F-ND UAL10-250RF8-ND UAL10250RF8 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Produsentens varenummer: | UAL10-250RF8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.417" (10.60mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 250 OHM 1% 10W |