Kjøpe UAL50-0R25F8 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Serie: | UAL |
| Motstand (ohm): | 0.25 |
| Strøm (Watts): | 50W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Box |
| Andre navn: | 696-1457 UAL-50-0.25F UAL-50-0.25F-ND UAL50-0R25F8-ND UAL500R25F8 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 275°C |
| Monteringsfunksjon: | Flanges |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UAL50-0R25F8 |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.630" (16.00mm) |
| Egenskaper: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 50W |