Kjøpe UBT2E220MHD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 250V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | UBT |
| Ripple Current: | 128mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 18 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UBT2E220MHD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.866" (22.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 22µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL |
| kapasitans: | 22µF |