Kjøpe UKZ2A220MPM med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 100V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | UKZ |
| Ripple Current: | - |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UKZ2A220MPM |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.630" (16.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 22µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL |
| kapasitans: | 22µF |