Kjøpe UMV1H2R2MFD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Serie: | UMV |
| Ripple Current: | 11mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-15579 UMV1H2R2MFD-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UMV1H2R2MFD |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.059" (1.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.236" (6.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 2.2µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 2.2µF |