Kjøpe UPJ1C221MPD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 16V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | UPJ |
| Ripple Current: | 335mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-15612 UPJ1C221MPD-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UPJ1C221MPD |
| Levetid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedans: | 260 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 0.492" (12.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 220µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitans: | 220µF |