Kjøpe UVK2V101MHD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 350V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | UVK |
| Ripple Current: | 520mA |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Andre navn: | 493-12432 UVK2V101MHD-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 17 Weeks |
| Produsentens varenummer: | UVK2V101MHD |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 1.476" (37.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 100µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL |
| kapasitans: | 100µF |